Daug kas šiuo metu negauna net ir paskolos iš privačių asmenų

Ketinantiems bandyti pasiskolinti internetu, vertėtų pasidomėti ar paskolos iš privačių asmenų nėra išduodamos pigiau. Mat, dauguma privačių kreditorių ne per seniausiai nuleido palūkanas, jog būtų galima konkuruoti su didžiausiomis kredito įstaigomis bei tarpusavio skolinimo platformomis. Jeigu jums reikia nedidelės pinigų sumos, kurią būtų galima gauti neįkeičiant jokio turto, tai tokiu atveju pirmiausia rekomenduojama ieškoti tarpusavio skolinimo platformų. Jose galima gauti kreditus įvairiems tikslams – tiek vartojimo, tiek ir refinansavimo. Mažiausias palūkanas dabar siūlo būtent šios platformos, tad paskubėkite – paskolos iš privačių asmenų gali padėti jums susitvarkyti bėdas itin greitai.

Kai kurios paskolos iš privačių asmenų neišduodamos be turto įkeitimo.

Kadangi daugelis privačių paskolų teikėjų siekia kaip įmanoma labiau apsaugoti savo asmeninius pinigus, jie reikalauja, jog besiskolinantis asmuo turėtų kažkokį užstatą. Juo gali būti tiek kilnojamas, tiek ir nekilnojamas turtas. Pavyzdžiui, imant nedidelio dydžio paskolą, jūs galite įkeisti automobilį, o štai prireikus didesnės sumos, galite įkeisti kad ir būstą ar kažkokį turimą žemės sklypą. Turto įkeitimas visada padeda gauti geresnes skolinimosi sąlygas – privatūs paskolų teikėjai visuomet skolina pigiau tiems, kurie pateikia kažkokias garantijas.

Pabrėžtina, kad jeigu jūsų ekonominė padėtis yra bloga ir jeigu negaunate jokių pajamų, tai paskolos iš privačių asmenų galite ir negauti. Jie nori, kad besiskolinantys klientai būtų mokūs ir patvirtintų, jog tikrai laiku mokės įmokas. Jokiu būdu neverta bandyti skolintis tuomet, jeigu kredito istorijoje dar yra ir neigiamų įrašų apie kitus įsipareigojimus.

Paskolos iš privačių asmenų neturėtų tikėtis nevykdantys savo įsipareigojimų.

Dauguma privačių paskolų teikėjų pabrėžia, kad ir jie nepageidauja neatsakingų asmenų – jie neskolina tiems, kurie anksčiau nesumokėjo visų skolų taip kaip numatė sutartys. Jeigu tas skolas teko išieškoti, tai kreditoriai matys, jog jas mokėjote per prievartą. Tai parodys, jog esate neatsakingi ir nepatikimi klientai. Paskolos iš privačių asmenų paprasčiausiai negauna tie, kurie visada vengia grąžinti skolas. Privatūs paskolų teikėjai netgi nenorės rizikuoti ir tuo atveju, jeigu jiems pateiksite užstatą.

65