Kai ieškote palankios paskolos be užstato

Kai žmonės nori gauti paskolą, dažniausiai galvoja apie kreipimąsi dėl paskolos be užstato. Trumpiau tariant, anaiptol ne kiekvienas žmogus turi jam priklausančio nuosavo turto, kurį galėtų įkeisti gaunant didesnę paskolą. Todėl visiškai natūralu, kad stengiamasi atrasti kreditorius, kurie neprašytų užstato suteikiant paskolą. Be abejo, paskolos be užstato ne visuomet būna didelės vertės, tačiau visa tai taip pat tiesiogiai priklauso ir nuo kreditorių, į kuriuos kreipiamasi, todėl visų pirma jums būtina skirti daugiau pastangų kreditorių paieškai ir jų taikomų pasiūlymų palyginimui. Juolab, kad užstato reikalavimo nebūvimas tikrai nėra vienintelė svarbi sąlygą, į kurią turėtumėte atsižvelgti, jei norite pasinaudoti palankiomis sąlygomis pasižyminčia paskola. Ne ką mažiau svarbios ir kitos detalės, apie kurias būtina pakalbėti daugiau.

 

Kaip žinia kiekviena paskola pabrangsta. Tai reiškia, kad jūs kreditoriams grąžinate daugiau nei jums buvo paskolinta. Paskolos vertę didina palūkanos. Todėl labai svarbu, kad jūs atsižvelgtumėte į tai, kokia paskoloms yra taikoma metinė palūkanų norma. Taip pat aktualu atsižvelgti ir į paskolos sutarties administracinius mokesčius. Dažniausiai kreditoriai taiko sutarties sudarymo mokestį, taip pat termino pratęsimo mokesčius ir dar kitus panašius mokesčius. Dar svarbu paminėti, kad kai kurie kreditoriai savo klientus apmokestina papildomai, jei jie paskolą nori grąžinti anksčiau sutartyje nustatyto paskolos grąžinimo termino. Todėl stenkitės pasirinkti būtent tuos kreditorius, kurie gali pasiūlyti jums palankias sąlygas ir tokiu būdu sumažinti jūsų finansinių įsipareigojimų naštą.

 

Kaip tą padaryti? Paprasta: tam yra du pasirinkimai. Pirmasis yra imlus laikui, bet patikimas. Tokio pasirinkimo atveju jums reikės patiems išsirinkti visų Lietuvoje veikiančių kredito bendrovių internetinių puslapių adresus (jų šiuo metu yra apie 30) ir palyginti kiekvieno kreditoriaus siūlomas jūsų norimos paskolos be užstato sąlygas. Bet tai nėra taip paprasta, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Sunkiausia yra nesusirinkti visų kreditorių adresus (nors tai irgi reikalauja darbo), bet atidžiai ir taisyklingai juos palyginti. Juk vienam kreditoriui siūlant nominaliai geresnes sąlygas, kitas gali pasiūlyti panašų kreditą su akcija, kuri tiesiogiai neatsisipindės kainoje, bet galutiniame rezultate bus pigesnė nei konkurentų nominaliai pigesnės paskolos. Tai kainuos daug laiko, nervų ir pastangų.

 

Kitas pasirinkimas turėtų būti priimtinesnis. Tai yra pasinaudojimas tokia paslauga, kur žmonės jau yra atlikę visą prieš tai aprašytą darbą. Čia vienintelis sunkumas yra susirasti patikimiausią puslapį, kuriame pateikta informacija būtų teisinga ir atitiktų tos dienos tendencijas ir realybę. Kaip patikimiausią tokį paslaugos tiekėją mes rekomenduojama puikipaskola.lt, kur pateikta paskolų be užstato, refinansavimo, greitųjų kreditų ir kitų paskolų geriausi pasirinkimai.

92