Kiek kainuoja gera biuro kėdė?

Patogumas visą darbo dieną, praktiškumas ir patrauklumas, yra esminiai kriterijai, į kuriuos reikėtų atsižvelgti renkantis biuro kėdę.
Nugarą pradeda skaudėti dėl to, kad praleidžiame daugiau laiko prie kompiuterio nei miegodami, o mūsų kūnas nėra tam sukurtas. Norėdami sumažinti apkrovą stuburui, būtina pasirinkti kėdę, kurioje ne tik sėdite, bet kurioje stuburas įgis teisingą formą.

Patogios kėdės užduotis yra kuo teisingiau prisitaikyti prie stuburo struktūros. Tam įtakos turi daugelis veiksnių: svoris, ūgis, rankos ilgis ir kitos anatominės savybės. Štai kodėl prieš pirkdami geriau atsisėskite ir paprašykite profesionalo patarimo.

Pagrindinis skirtumas tarp kėdžių yra raumenų apkrovos pokytis, kai keičiasi kūno pasvirimo padėtis.
Štai keletas dalykų, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį renkantis biuro kėdę.

Esame skirtingi, todėl kėdė turėtų būti reguliuojama ir jums tinkanti. Atkreipkite dėmesį į kėdės parametrus ir kokiam svoriui, bei aukščiui ji skirta – tai yra svarbu.

Labai patogu, kai porankiai yra reguliuojami. Jei kėdės kaina nėra žemiausia, porankius dažnai galima pakeisti, tai yra, parduotuvėje įsigyti tuos, kurie jums labiausiai tinka.
Medžiagų įvairovė šiais laikais didelė: oda, eoko-oda, audinys ar patvarus tinklas. Medžiaginės kėdės dažniausiai yra gaminamos iš akrilo siūlų, jų tarnavimo laikas yra ilgas.

Ratukai būna plastikiniai, labiau tinkami minkštiems paviršiams ir guminiai, jie puikiai tinka parketui, plytelėms ir bet kokiems kitiems kietiems ir lygiems paviršiams. Viskas priklauso nuo to, kur planuojate naudoti. Jei nuspręsite perkelti kėdę į kitą vietą, ratus galima įsigyti atskirai ir patiems pakeisti – tai nėra taip sunku, ir jie nekainuoja labai daug.
Gera kėdė turi savo kaina, nes mokėdami už kėdę tuo pačiu mokate ir už savo sveikatą bei komfortą.

20