LED, Xenon ar halogeninis apšvietimas. Kas labiausiai tinka Jūsų automobiliui?

Renkantis transporto priemonės lemputes visada labai siūlome tartis su specialistais, kadangi jų patirtis bei kompetencija leidžia kiekvienam klientui pasiūlyti tą variantą, kuris labiausiai tinka pagal jo poreikius ir jo transporto priemones. O lempučių pasiūla šiuo metu yra kur kas platesnė nei buvo galima pagalvoti. Dažniausiai apie tai nežinoma iki tol, kol neprireikia ne tik saugumo, tačiau ir stiliaus.

Iki šiol rinkoje karaliavusios halogeninės lemputės perkamos rečiau, kadangi dėmesio sulaukia ir LED lemputės automobiliui bei Xenon‘ai, kurie pirmiausia džiugina estetika, tačiau vėliau pamatomas ir jų funkcionalumas. O kurios yra geriausios ir labiausiai tinka Jūsų transporto priemonei?

LED apšvietimo galimybės

Šiuo metu rinkoje labai dažnai minimi LED darbo žibintai, kurie ne tik padeda Jums saugiai įveikti atstumus, tačiau taip pat ir džiugina ir patrauklumu, suteikia net ir seno modelio transporto priemonei daugiau šviežumo. Kodėl būtent LED taip vertinamos?

 • Ilgų kelionių metu išvengsite akių nuovargio, kadangi lemputės puikiai apšviečia kelią, tačiau nėra ryškis, nevargina akių.
 • Visgi, šios lemputės džiugina labai patraukliu kelio apšvietimu. Matomumas geras net ir labai rastoms oro sąlygomis, o tai suteikia daugiau saugumo.
 • Dėl tinkamo apšvietimo šios lemputės ypač siūlomos nepatyrusiems vairuotojams.
 • LED puikiai tinka beveik bet kokio modelio transporto priemonėms. Tik reikia pasirinkti tinkamo modelio lemputes.
 • Sąnaudos mažos, tad lemputės Jums tarnaus ilgai.
 • Neturi įtakos degalų sunaudojimui.
 • Žinoma, puikiai atrodo. Tai vienas svarbiausių privalumų, kuris ir skatina rinktis LED.
 • LED – nebijo drėgmės, puikiai tarnauja bet kokiomis oro sąlygomis.
 • Taip pat šios lemputės nebijo ir atkratymo, tad galite važiuoti blogais keliais.

Natūralu, kad šie privalumai dažniausiai skatina išbandyti LED lemputes transporto priemonei ir mėgautis saugiomis, ramiomis bei patogiomis kelionėmis.

Xenon lemputės rinkoje

Jeigu LED BAR Jums neatrodo tinkamas pasirinkimas – gera alternatyva yra Xenonai, kurie taip pat šiuo metu sulaukia labai didelio žmonių susidomėjimo.
Taip pat išskirsime pačius svarbiausius privalumus, kurie dažniausiai ir paskatina išbandyti šias lemputes savo transporto priemonėje.

 • Bene pats svarbiausias privalumas yra gera šviesos sklaida, kuri garantuoja, kad kelias bu tinkamai apšviestas net ir blogomis oro sąlygomis. Primena LED? Taip, panašumu daug. Šviesa yra ne geltona, tačiau balta.
 • Daugelis pergyvena, kad čia yra inovacijos, o jomis ne visada galima pasitikėti. O kodėl gi? Xenon blokai jau seniai naudojami rinkoje, tad tai laiko patikrinta klasika.
 • Verta pabrėžti ir ilgą tarnavimo laiko tarpą, kuris dažniausiai yra kelis kartus funkcionalesnis nei halogeninės lemputės.
 • Galiausiai, suteikia transporto priemonei daugiau estetikos.

Žinoma, kad kokybė būtų gera – reikia pirkti originalias lemputes, kurios tikrai bus gebios atlikti tas funkcijos, kurios dažniausiai minimos reklamoje.

Halogeninės lemputės – klasika

Verta detaliau aptarti ir halogenines lemputes, kurios labiausiai vertinamos dėl patrauklios kainos. Žinoma, jos taip pat puikiai tarnauja mašinose, tad belieka rasti geros kokybės, kurios bus našios patenkinti vairuotojų ir tuo pačiu konkrečios transporto priemonės poreikius. Jos dažniausiai naudojamos senesnės kartos transporto priemonėse. Nors šviečia prasčiau nei Xenon lemputės arba LED, tačiau vis tiek rūpinasi Jūsų kelionių saugumu. Tik tokiu atveju labai svarbu įsigyti aukštos kokybės, originalius gaminius.

22