Odontologijos paslaugos

Kad ir koks būtų dantų pažeidimo pobūdis, beveik visi jie kelia potencialią riziką. Anksčiau ar vėliau jie pažeidžia minkštimą (sukelia pulpitą), danties šaknį supantys audiniai (periodontitas) ir ankstyvas dantų netekimas tampa lėtinės infekcijos šaltiniu organizme. Vėlyvas ėduonies etapas ir tolesnės komplikacijos yra ne tik kosmetinis defektas, bet ir skausmas, bloginantis gyvenimo kokybę!

Turite kreiptis į odontologą-terapeutą, kai:
Atsiranda kosmetiniai dantų defektai: dėmės, ertmės, įtrūkimai;
Padidėję jautrumas, skausmas valgio metu, paūmėjęs skausmas nakties metu.

Labai svarbu kiekvienais metais atlikti profilaktinius tyrimus ir profesionalią burnos higieną! Tokiu būdu gydytojas galės stebėti jūsų dantų sveikatos būklę, o jūs galėsite išsaugoti savo dantis iki senatvės.

Ypatingą ir šiltą dėmesį savo pacientams suteikia šiuolaikinės profesionalios odontologijos klinikos. Odontologai-terapeutai atidžiai apklausia ir ištiria pacientą, atsižvelgia į jo ligos istoriją, alergijų, gretutinių ligų buvimą, individualiai parenka visas medžiagas, instrumentus, antiseptikus ir anestetikus. Gydytojai stengiasi išsaugoti kuo daugiau gyvybingų audinių, kad intervencija būtų kuo mažesnė, tuo žymiai padidindama dantų gyvavimo laiką.

Siekiant užtikrinti paciento saugumą, taikomos visos atsargumo priemonės, naudojami akiniai, guminės pirštinės, mikroskopas, naudojami tik sterilūs instrumentai ir eksploatacinės medžiagos. Visos manipuliacijos atliekamos kontroliuojant rentgeno spindulį, viršūnės lokatorių, kuris leidžia jums gydyti šaknies kanalus be komplikacijų.

Beveik visos ligos, kurias gydo odontologas-terapeutas, baigiasi plombavimu. Plomba bus parinkta taip, kad kuo panašesnė būtų į jūsų danties spalvą. Gydymo metu odontologai įvertina šaknų kanalų plombavimo tikslumą, plombų laikymąsi, tiria jų atitiktį paciento sukandimui, derina estetiką.

Diagnozė visada atliekama kompleksiškai, odontologijos klinika surenka išsamią ligos istoriją, paskiria visus reikalingus tyrimus, atlieka paciento klinikinius ir laboratorinius tyrimus.
Po gydymo visi pacientai gauna atitinkamas rekomendacijas – pradedant higienos priemonių pasirinkimu ir baigiant idealiu ambulatorinio stebėjimo laiku.

18