Pirma paskola nemokamai reiškia, kad nemokate jokių palūkanų!

Nagrinėjate Lietuvoje veikiančių kredito įstaigų pasiūlymus ir neapsisprendžiate kokią paskolą imti? Pirma paskola nemokamai, galima teigti, yra vienas dažniausių pasirinkimų, tačiau nevalia tokių pasiūlymų ieškoti neaiškiose vietose. Populiariausios kredito bendrovės nurodo, kad tos nemokamos paskolos nėra išduodamos kelių metų laikotarpiui – nemokama paskola išduodama iki trijų mėnesių. Ekspertų nuomone, klientams reikėtų nuodugniai išanalizuot kredito įstaigų pasiūlymus, nes kai kurie gali būti su užslėptais trūkumas. Pavyzdžiui, pirmas kreditas nemokamai gali būti suteikiamas mėnesiui, tačiau pratęsimo mokestis gali būti milžiniškas, todėl tokios paskolos trumpam laikui imti neapsimoka. Visus paskolų bendrovių pasiūlymus siūloma vertinti kiek kritiškiau.

Imant pirmą paskolą nemokamai, anot kredito įstaigų, nepakanka būti pilnamečiu asmeniu. Kliento amžius visuomet yra ribojamas. Dabar dažniausiai kredito įstaigos priima paskolų paraiškas tik tų asmenų, kurie yra ne jaunesni nei 19 metų. Taip pat vertėtų pasidomėti ir mokumo vertinimo nuostatais bei atsakingo skolinimo principais. Net jeigu ir esate 19 metų, yra daugybė priežasčių kodėl kredito įstaigos jums gali neišduoti paskolos. Viena dažniausių priežasčių yra būtent pajamų trūkumas. Ilgalaikės paskolos be užstato nemokamai dažniausiai neišduodamos.

Kiekvieno kliento finansinė padėtis turi būti teigiama – jis privalo gauti tokias pajamas, kurios nepažeistų nei mokumo vertinimo nuostatų reikalavimų, nei vartojimo kredito įstatymo. Aiškiau kalbant, asmuo, kurio daugiau nei 40 procentų pajamų skiriama apmokėti už lizingo bendrovių bei kredito įstaigų paslaugas, naujų paskolų gauti jokiu būdu negali. Kredito įstaiga, nusprendusi suteikti kreditą tokiam asmeniui, rizikuoja sulaukti nemenkos baudos ar net licencijos atėmimo.

Sėkmingai paskolas internetu gauti gali tie, kurie kas mėnesį gauna nemažas tvarias pajamas ir didžiosios dalies jų neskiria finansų įstaigoms ar lizingo bendrovėms. Jeigu jūsų išlaidos bus didelės ir pajamos bus nemenkos, tai viskas remsis į santykį. Kuo daugiau pajamų jums liks atskaičius mokesčius kredito įstaigoms bei kitiems paslaugų teikėjams, tuo didesnė tikimybė, kad gausite naują kreditą.

Visiems asmenims taip pat reikia žinoti, kad pirma paskola nemokamai suteikiama tiems, kurie kredito įstaigose skolinasi pirmą kartą. Jau ir pats pavadinimas sako – tik pirmai paskolai taikomos nemokamos palūkanos.

65